SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MPG X570 GAMING PLUS (AM4) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

326.93


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Mbështet gjeneratën e dytë dhe të tretë të procesorëve desktop AMD Ryzen/Ryzen me grafikë Radeon Vega për prizën AM4
  • Mbështet memorien ddr4, deri në 4400 plus (oc) MHz
  • Teknologjia Audio Boost 4 me përmirësimin e softuerit nahimic 3 për përvoja gjithëpërfshirëse
  • Ngrohës Frozr me dizajn të patentuar ventilator – Teknologjia e tehut të helikës dhe kushineta të dyfishta me top
  • Mburoja IO e para-instaluar është e tokëzuar dhe mbron portat IO nga dëmtimi i mundshëm i ESD nga mjedisi i jashtëm
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: