SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MPG X570S CARBON EK X (AM4) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

707.24


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • E përputhshme me procesorët e desktopit të serive AMD Ryzen 5000, 5000 G, 4000 G, 3000 Series, 3000 G Series, 2000 Series dhe 2000 G Series
  • Mbështet memorien DDR4, me dy kanale 5300(OC) MHz+
  • Ftohja me ujë CPU + VRM: Një monobllok EK i dizajnuar me porosi me tregues të integruar të rrjedhës që ofron ftohje të patëmetë si për pjesën e furnizimit me energji të CPU ashtu edhe për VRM
  • Dizajni i përmirësuar i energjisë: Sistemi i energjisë elektrike me hekurudhë 14+2, lidhësit e fuqisë së CPU-së me 8 pin plus 4 pin, Core Boost, DDR4 Boost.
  • Lojëra jashtëzakonisht e shpejtë: PCIe 4.0, Lightning Gen 4 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: