SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MPG X570S EDGE MAX WIFI (AM4) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

423.51


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • E përputhshme me procesorët e desktopit të serive AMD Ryzen 5000, 5000 G, 4000 G, 3000 Series, 3000 G Series, 2000 Series dhe 2000 G Series
  • Mbështet memorien DDR4, deri në 5300 + (OC) MHz
  • Lojëra jashtëzakonisht e shpejtë: PCIe 4.0, Lightning Gen 4 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2
  • Dizajni i përmirësuar i energjisë: Sistemi i energjisë elektrike me hekurudhë 12+2, lidhësit e fuqisë së CPU me 8-pin plus 4-pin, Core Boost, DDR4 Boost
  • Drita mistike: 16.8 milion ngjyra / 29 efekte të kontrolluara me një klik
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: