SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MPG Z490 GAMING EDGE Wifi (1200) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

381.39


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Mbështet gjeneratën e 10-të të procesorëve Intel Core / Pentium Gold / Celeron për prizën LGA 1200. Porta audio (e pasme): 5 Plus Optical S/PDIF (Realtek ALC1200 Codec)
  • Mbështet memorie DDR4 me dy kanale deri në 128 GB (4800 MHz)
  • Lightning USB 20G mundësohet nga kontrolluesi ASmedia 3241 USB 3.2 Gen 2×2, duke ofruar shpejtësi USB të paparë deri në 20 Gb/s nga porta e pasme USB Type-C.
  • Twin Turbo M.2 me M.2 Shield Frozr ofron shpejtësi transferimi deri në 32 GB/s për SSD ultra të shpejtë
  • LAN i integruar 2.5G plus LAN Gigabit me Wi-Fi 6 (802.11ax). Mburoja I/O e parainstaluar për lehtësi dhe mbrojtje kundër shkarkimit elektrostatik
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: