SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MPG Z590 GAMING CARBON WIFI (1200) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

434.46


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Mbështet gjeneratën e 11-të dhe të 10-të të procesorëve Intel Core/Pentium/Celeron për prizën LGA 1200
  • Mbështet memorien DDR4, deri në 5333 (OC) MHz
  • Lojëra jashtëzakonisht e shpejtë: PCIe 4.0, Lightning Gen 4 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2×2
  • Dizajni i përmirësuar i energjisë: Sistem energjetik 16+1+1 duo hekurudhor, lidhës të dyfishtë të fuqisë së CPU-së me 8 pin, Core Boost, DDR4 Boost
  • Zgjidhje termike premium: Ngrohës i zgjeruar me tub ngrohjeje, mbulesa termike MOSFET të vlerësuara 7 W/mk, jastëkë termikë shtesë mbytëse dhe 3 x M.2 Shield Frozr janë të dizajnuara për një sistem me performancë të lartë dhe përvojë lojërash pa probleme. ndaloni
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: