SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MPG Z590 GAMING Force (1200) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

326.93


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Mbështet gjeneratën e 11-të dhe të 10-të të procesorëve Intel Core/Pentium/Celeron për prizën LGA 1200
  • Mbështet memorien DDR4, deri në 5333 (OC) MHz
  • Dizajni i përmirësuar i energjisë: Sistem energjetik 16+1+1 duo hekurudhor, lidhës të dyfishtë të fuqisë së CPU-së me 8 pin, Core Boost, DDR4 Boost
  • Drita Mystic: 16.8 milion ngjyra / 29 efekte të kontrolluara me një klik. Zgjatja e dritës mistike mbështet shiritat LED RGB dhe ylber
  • LAN 2.5G me LAN Manager: Zgjidhje e përmirësuar e rrjetit për përdorim biznesi dhe multimedial. Ofron një lidhje të sigurt, të qëndrueshme dhe të shpejtë në rrjet.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: