SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MPG Z590 GAMING PLUS (1200) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

436.00


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Bërthama e Gjeneratës së 11-të, PERFORMANCË E LARTË – MPG Z590 GAMING EDGE WIFI përdor një platformë të fuqishme VRM për çipin Intel Z590 (LGA 1200, Core i gjeneratës 11 gati) me një fuqi 14 Duet Rail që kombinon lidhjet e energjisë 2x 8-pin dhe teknologjinë ekskluzive Coreost
  • FTOHJE STYLISH – Mbështesat e shpërndarjes termike VRM me efikasitet të lartë (7 W/mK) transferojnë nxehtësinë direkt në ngrohëset e aluminit të cilët veprojnë së bashku nëpërmjet një tubi të dyanshëm të nxehtësisë për të rregulluar temperaturat maksimale; Përfshin efektet Mystic Light dhe zbulimin termik Frozr AI
  • Slotet me MULTI GPU, SHPEJTËSITË E LARTË RAM-i – Sloti kryesor PCIe 4.0 x16 (me kornizë çeliku) mbështet teknologjinë AMD CrossFire (nëpërmjet sloteve PCIe dytësore/terciare 3.0 x16); Quad DIMM me arkitekturë DDR4-Boost mundësojnë SDRAM më të shpejtë për mbingarkesë (5333 MHz/OC)
  • KONEKTORËT TRESHTË M.2 – Hapësira ruajtëse përfshin 1 x M.2 Gen4 x4 64 Gb/s dhe 2 x M.2 Gen3 x4 32 Gb/s (i mbështetur nga Intel Optane) me
  • Shield Frozr për të parandaluar mbytjen termike gjatë aksesit tepër të shpejtë të SSD
  • I LIDHUR MIRË – Karakterizohet nga USB 3.2 Gen 2×2 Type-C për transferime të shpejta skedarësh (20 Gb/s), ndërfaqe ekrani HDMI 2.0b 4K/60Hz,
  • Menaxheri Intel 2.5G LAN + LAN dhe Audio 7.1 HD me Audio Boost 5
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: