SKU: AC002712 Kategori: , Brand:

Maus Gaming BENQ ZOWIE ZA11-B

79.99


  • Symmetrical gaming mouse for esports
  • Higher profile
  • Driverless; plug and play
  • 3360 sensor

Share it:
  • Maus për lojëra sportive profesionale
  • Projektuar dhe Preferuar nga lojtarë profesionistë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ZOWIE
Colour Black
Special feature LED Lights
Recommended uses for product Gaming
Item dimensions L x W x H 40 x 60 x 128 millimetres
Batteries ‏ 1 A batteries required

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Gaming BENQ ZOWIE ZA11-B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *