SKU: AC003173 Kategori: , Brand:

MausPadMS DOD MS TERIS R350 gaming

19.99Share it:

Pajisja e lojrave MS TERIS R350 RGB është projektuar për të apasionuarit pas lojërave video.

Siguron lëvizje të saktë dhe të thjeshtë të miut dhe vjen me drita RGB që kontribuojnë në një pamje më tërheqëse të këndit tuaj të lojërave.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Dimensions 350x250x3mm
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MausPadMS DOD MS TERIS R350 gaming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *