SKU: AC003153 Kategori: , , , Brand:

MS ELITE C500 Combo set

Disponueshmëria: S’ka stok

44.99


S’ka stok


Share it:

Set i përshtatshëm për adhurues të videolojërave. Një pako me të gjithë aksesorët e nevojshëm. Përmban një tastierë gaming me ndriçim shumëngjyrësh LED, sipërfaqe metalike dhe pushuese dore. Kyçeni dhe luani. Maus gaming me 7D, mbështjellëse gome të zezë, 7 ngjyra si dhe kabllo të endur 1.5m. Ndizeni dhe luani. Kufjet ABS të zeza me kornizë të kuqe pajisen me kontrollin e volumit nga kabllo, USB +2 x 3.5 mm stereo, me mikrofon rrotullues si dhe dritë të kuqe LED. Gjatësia e kabllos është 2m. Maus pad është punuar nga goma cilësore dhe tekstili ku ka sipërfaqe 300 x 250 x 3 mm.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Mouse
Q-ty of keys 8 buttons
Resolution 800~3200dpi
Maximum frame rate 4000fps
Maximal tracking speed 30 ips
Maximum polling rate 250 Hz
Maximum acceleration 8 g
Wire length 180 cm
Dimensions(W×H×L) approx.: 130*73*45mm
Keyboard
Q-ty of keys 104/105
Keyboard layout US/ARA/ESN/RU
Q-ty of shortcut buttons 12
OS Compatibility Windows P/Vista/7/8/10/11/Mac OS
Error-free running time More than 10 million times
Interface USB
Wire length 180 cm
Dimensions(W×H×L) approx.: 480*218*38mm
Headphone
Speaker Φ40mm
Sensitivity 120±3db
Impedance 32Ω
Frequency response 10~20,000Hz
Microphone Omni-directional
Mic unit diameter φ6.0±5.0mm
Mic Sensitivity -56±2db
Interface φ3.5mm stereo jack
Cable length 2.0±0.01m
Mouse pad
Dimensions 320*240*5mm
Weight 146±5g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MS ELITE C500 Combo set”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *