SKU: AC002408 Kategori: , Brand:

Skuter Elektrik MS ENERGY eRomobil m10

249.99


 • Gama : 28 km
 • Shpejtësia : 25 km/h
 • Bateria : 36 V / 7,5 Ah
 • Motori : 350 W
 • Kapaciteti maksimal i ngarkeses:: 120 kg
 • Pesha e Skuterit : 12.6 kg

Shiko PDF
Share it:

MS ENERGY eRomobil m10 Skuteri elektrik MS Energy m10 është një mjet i shkëlqyeshëm transporti për turmat e qytetit!
Konstruksioni prej çeliku, lehtësia e përdorimit dhe distanca e drejtimit deri në 28 km, e bëjnë atë ideal për punën e përditshme në qendër të qytetit!
Mekanizmi i palosshëm dhe i fortë do t’ju lejojë të vozitni në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, dhe kur të keni mbaruar drejtimin, palosni skuterin dhe merrni me vete ose ruajeni në bagazhin e makinës!

Amortizatorët e përparme dhe të pasme, frenat e diskut të përparme dhe të pasme e bëjnë udhëtimin të sigurt dhe të rehatshëm dhe rrotat me ajër 8,5 inç sigurojnë drejtimin pa nevojën për të ndaluar në gunga dhe pengesa të zakonshme në rrugët e qytetit.
m10 eRomobil është gjithashtu i pajisur me një frenim elektrik të përparmë që i kthen energji baterisë gjatë frenimit, duke e karikuar kështu. Skuterët elektrikë MSeries MS Energy janë ideale për ata që do ta përdorin skuterin çdo ditë.

 • Gama : 28 km
 • Shpejtësia : 25 km/h
 • Bateria : 36 V / 7,5 Ah
 • Motori : 350 W
 • Maks. Kapaciteti: 120 kg
 • Pesha e Skuterit : 12.6 kg
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Wheel size 8.5″
Aluminum Frame Type
Color Black-gray, black-green
Engine 350W
Speed Limit up to 25 km/h
Battery 36V, 7.5 Ah
Charging time 5-6 hours
Range Up to 28 km
Brake type Front e-brake, rear and front disc brake
Maximum load 120 kg
Additional options Folding option
Weight 12.6 kg
Display LED
Front and rear LED light as well as brake LED light
Dimension 1130 x 550 x 1150 mm
Max. Climb 15°
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Skuter Elektrik MS ENERGY eRomobil m10”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *