SKU: AC003152 Kategori: , Brand:

MS MSI NEMESIS C305 gaming mouse

19.99Share it:

Zhytuni më thellë në botën e lojërave kompjuterike me miun e lojërave me tela MS NEMESIS C305 me një rezolucion sensori prej 3200 njësi. Ai adhurohet për saktësinë e tij të jashtëzakonshme dhe dizajnin ergonomik, gjë që e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për profesionistët dhe të gjithë ata që sapo planifikojnë të bëhen të tillë.

Maus optik ergonomik për lojëra, RGB, me tela, USB, 3200 dpi/cpi, 5 butona + lëvizje, Ngjyra e zezë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Manufactured by MS Industrial
Type Mouse
Sensor type Optical
Computer connection Wired
Connection method USB
Led indicators Yes
Number of keys 6
DPI 3200
DPI settings Yes
Color Black
Recommended for Gaming
Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MS MSI NEMESIS C305 gaming mouse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *