SKU: AC003273 Kategori: , Brand:

MSI B560M Pro-E (B560,S1200,mATX,DDR4)

99.99Share it:
  • Mbështet procesorët Intel Core / Pentium / Celeron të gjeneratës 11 dhe 10 për prizën LGA 1200
  • Mbështet memorien DDR4, deri në 4800 (OC) MHz
  • Përforcimi i bërthamës: Me strukturë premium dhe dizajn të energjisë dixhitale për të mbështetur më shumë bërthama dhe për të ofruar performancë më të mirë.
  • DDR4 Boost: Teknologji e avancuar për të dhënë sinjale të pastra të të dhënave për performancën dhe stabilitetin më të mirë.
  • Turbo M.2: Funksionimi në PCI-E Gen3 x4 maksimizon performancën për SSD-të e bazuara në NVMe
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand MSI
CPU Socket LGA 1200
Compatible Devices 10th Generation Intel Core, 11th 10th Gen Intel
RAM Memory Technology DDR4
Compatible Processors Intel Celeron, Intel Pentium
Chipset Type Intel B560
Memory Clock Speed 5200
Platform Windows 10
CPU Model Pentium
Memory Storage Capacity 64 GB
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MSI B560M Pro-E (B560,S1200,mATX,DDR4)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *