SKU: 181018 Kategori: , Brand:

Multi Lexues i Kartave, USB 3.0 SD / microSD / CF / MS, Hama

14.99Share it:

Ngjyra: Zezë
Lidhësi: USB 3.0 A mashkull
Shkalla e transferimit të të dhënave: 5 Gbit/s
Usb standart: Usb 3.0
Lloji i kartës së kujtesës: CompactFlash Type I, Memory Stick (TM), Memory Stick Duo (TM), Memory Stick Pro (TM), Memory Stick Pro Duo (TM), microSD, microSDHC, microSDXC, SD card, SDHC memory card, SDXC memory card
Në përputhje me USB 2.0 (480 Mbit / s)
Mbështet modalitetin UDMA 7
PID dhe VID unik

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Multi Lexues i Kartave, USB 3.0 SD / microSD / CF / MS, Hama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *