SKU: AC003168 Kategori: , , Brand:

Ndëgjuse MS EOS B700 wireless TWS

34.99Share it:

Kufjet Bluetooth MS EOS B700 të dizajnuara në mënyrë ergonomike e rrisin përvojën e shijimit të zërit në një nivel të ri. Ato janë ideale për përdorim të përditshëm dhe mbështesin diapazonin e frekuencës nga 20 Hz në 21 kHz.

Kufje me valë MS EOS B700 TWS, Bluetooth, ANC – opsioni i anulimit aktiv të zhurmës; Koha e karikimit të kufjeve: 1.5 orë; Koha e karikimit të kasës: 2 orë; Impedanca e bebëzës zv: 32Ω ± 15%; ndjeshmëria e altoparlantit: 90 ± 3dB; Ndjeshmëria e MIC: -42 ± 3dB, ngjyra e bardhë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Platforms PC
Connector USB Type C
Linkage Bluetooth
Headphone type In ear
Warranty 24
Battery life 5
Range (wireless) [m] 10
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndëgjuse MS EOS B700 wireless TWS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *