SKU: AC003171 Kategori: , Brand:

Ndëgjuse MS EOS C300

16.99Share it:

Kufjet për lojëra në vesh MS EOS C300 janë zgjidhja e duhur për lojtarët që nuk preferojnë kufje të mëdha. Ato vijnë me një mikrofon të lëvizshëm që do t’ju lejojë të komunikoni me shokët tuaj të skuadrës në kohën e duhur, dhe gjithashtu mund të shkëputni mikrofonin nëse është e nevojshme. Dizajni modern, komoditeti dhe funksionaliteti i lartë si në lojëra ashtu edhe në përdorim të përditshëm janë avantazhet kryesore të këtyre kufjeve.

Kufje lojërash në vesh MS EOS C300, Gama e frekuencës (Hz) 20HZ-20KHZ, Ndjeshmëria (db) 105dB ± 3dB, Impedanca (ohm) (varg) 32, Ndjeshmëria e mikrofonit (db) -50 dB, Mikrofoni i lëvizshëm, det

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ndëgjuse MS EOS C300”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *