SKU: AC003154 Kategori: , Brand:

Ndëgjuse MS ICARUS C305

Disponueshmëria: S’ka stok

24.99


S’ka stok


Share it:

Kufjet me tela MS ICARUS C305 të dizajnuara në mënyrë ergonomike me jastëkë të mëdhenj do të kënaqin edhe lojtarët më kërkues. Detajet e kuqe sigurojnë një pamje tërheqëse dhe falë rripit të rregullueshëm të dizajnuar funksionalisht, kufjet përshtaten me formën e kokës. Ata mbështesin një gamë frekuencash prej 20 Hz deri në 20 kHz dhe vijnë me një mikrofon të integruar që mundëson komunikimin në kohë me shokët e skuadrës.

MS ICARUS C305, Gama e frekuencave 20 Hz-20 kHz, Lidhja me tela, Lloji i kufjeve në vesh, Mikrofoni, Ndjeshmëria 105dB ± 3dB dB, Gama e frekuencës së mikrofonit 20 Hz-20 kHz, Ndjeshmëria e mikrofonit -38 dB ± 1 dB, m2, C dB , PC me platformë, Konektori 3.5 mm

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Platforms PC
Connector USB
Linkage Wired
Headphone type On ear
Warranty 0
Battery life 0
Range (wireless) [m]
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ndëgjuse MS ICARUS C305”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *