SKU: AC002957 Kategori: , Brand:

Ndëgjuse për PC H100 Gaming HP)

24.99Share it:
  • [COMFORT ALL DAY]- Jastëkët e butë të veshit mundësojnë rehati gjatë gjithë ditës gjatë dëgjimit të muzikës, lojërave dhe kryerjes së telefonatave. Mbi veshët proteina të rehatshme dhe të mirë të përshkueshmërisë së ajrit, rrezet e kokës me pika, në përputhje me specifikimet inxhinierike të trupit të njeriut mund të reduktojnë dëmtimin e dëgjimit dhe djersën e nxehtësisë. Materiali lëkure miqësor ndaj lëkurës për një periudhë më të gjatë mbajtjeje.
  • [HUMANITY DESIGN] – Kufje lojërash unike, me formë dhe dizajn të mirë, me mikrofon të palosshëm dhe të fshehur. Trari i rregullueshëm i kokës lundrues është projektuar për të ofruar përshtatje të qëndrueshme dhe të qëndrueshme për shumë madhësi koke.
  • [FALË ME KONFIDENCE]- që mikrofoni do të riprodhojë zërin tuaj me volumin dhe qartësinë e duhur me drejtuesit e altoparlantëve 50 mm, kufjet ofrojnë performancë solide si në riprodhimin e zërit me frekuencë të ulët ashtu edhe në atë të lartë
  • [FREKUENCA] – Me magnet të fortë neodymium, drejtuesit e altoparlantëve 50 mm ofrojnë performancë solide si në riprodhimin e zërit me frekuencë të ulët ashtu edhe në atë të lartë
  • [COMPATIBILITY]- Lidhjet audio 3,5 mm lejojnë përputhshmërinë e shumë pajisjeve dhe zërin cilësor. Mbështet PlayStation 4, Xbox One i ri, PC, Nintendo 3DS, Laptop, PSP, Tablet, iPad, Kompjuter, Telefon celular.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Color Black
Form Factor Over Ear
Connectivity Technology Wired
Special Feature Surround sound, Noise isolating
Product Dimensions 8.7 x 8.6 x 5.3 inches
Item Weight 332.5 Grams

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ndëgjuse për PC H100 Gaming HP)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *