SKU: AC003279 Kategori: Brand:

Nintendo Switch Konsole (OLED) red/black

489.99Share it:
  • Me modelin Nintendo Switch – OLED mund të luani lojërat tuaja të preferuara në një ekran OLED 7 inç me ngjyra intensive, kurdo, kudo dhe me kë të dëshironi.
  • Nintendo Switch (modeli OLED) përmban një ekran OLED 7 inç me korniza më të ngushta. Ngjyrat intensive të ekranit dhe kontrasti i lartë ofrojnë një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave në modalitetet e dorës dhe tavolinës – pavarësisht nëse jeni duke garuar me shpejtësi marramendëse ose duke kursyer kundërshtarët
  • Palosni stendën, jepni një kontrollues një lojtari tjetër, shikoni ekranin së bashku dhe luani kundër ose me njëri-tjetrin kurdo dhe ku të dëshironi. Vendoseni bazën e gjerë dhe të rregullueshme në mënyrë që të keni një përvojë të rehatshme lojërash në modalitetin e tavolinës me këndin tuaj të dëshiruar të shikimit. Vendosni bazën e gjerë të rregullueshme të
  • Nintendo Switch (modeli OLED) në mënyrë që të keni një përvojë të rehatshme lojërash në modalitetin e tavolinës me këndin tuaj të dëshiruar të shikimit
  • Stacioni për Nintendo Switch (modeli OLED) ka dy porte USB, një portë HDMI për t’u lidhur me një televizor dhe një portë të re LAN për një lidhje të qëndrueshme interneti në modalitetin TV
  • Nintendo Switch (modeli OLED) ka 64 GB hapësirë ​​ruajtëse të brendshme. Hapësira ekzistuese e ruajtjes mund të zgjerohet me një kartë microSD të pajtueshme (shitet veçmas).
  • Shkarkoni lojërat tuaja të preferuara dhe luani ato kurdo dhe ku të dëshironi
  • Përjetoni tingullin e qartë kur luani në modalitetin e dorës ose në tavolinë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nintendo Switch Konsole (OLED) red/black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *