SKU: N/A Kategori: , Brand:

Laptop Notebook HP 255 G7 254Y0ES AMD™ Athlon Silver 3050U/ 4GB/ 256GB/ 15.6 inch

Disponueshmëria: Produkt me porosi

437.99


Produkt me porosi


Shiko PDF
Share it:
  •  4 GB DDR4 SDRAM për gjerësi të lartë të brezit të zgjeruar për të kaluar lehtësisht përpara dhe mbrapa midis aplikacioneve të hapura; Hard disku është përmirësuar në 256 GB PCIe NVMe SSD për nisje të shpejtë dhe transferim të shpejtë të të dhënave
  • 【Procesor】Përpunues AMD Athlon Silver 3050U (2 bërthama, 2,3 GHz deri në 3,2 GHz, 1MB L2 cache), AMD Radeon R4
  • 【Ekrani】15,6″ diagonale, ekran HD (1366 x 768), kundër shkëlqimit, 220 nits, 45% NTSC
  • 【Specifikimet teknike】2x porte USB 3.1 Gen 1 Type-A; 1x portë USB 2.0 Type-A; 1x HDMI 1.4b; 1x fole kombinimi i kufjeve/mikrofonit; 1x RJ-45; 1x lexues i kartave mediatike (mbështet SD, SDHC, SDXC)
  • 【Sistemi operativ】Windows 11 Pro

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Notebook HP 255 G7 Athlon
CPU Athlon Silver 3050U
RAM    4GB
Memory 256 GB SSD
Screen size 15.6" (1920x1080) Full HD IPS
Color Grey
GPU ‎ AMD Radeon Graphics
Wireless Type ‎ Realtek 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi and Bluetooth 4.2 combo
Special Feature Anti-glare
Ports 2x porte USB 3.1 Gen 1 Type-A; 1x portë USB 2.0 Type-A; 1x HDMI 1.4b; 1x fole kombinimi i kufjeve/mikrofonit; 1x RJ-45; 1x lexues i kartave mediatike (mbështet SD, SDHC, SDXC)
Product Dimensions ‎‎ ‎ ‎ 14.8 x 9.68 x 0.89 inches
Item Dimensions LxWxH  14.8 x 9.68 x 0.89 inches
Number of Processors 2
Item Weight ‎ 2.72 KG
Computer Memory Type ‎ ‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface ‎ PCIE x 4
Voltage
Operating System Windows 10
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Ngjyra

Veçoritë

Importuar nga:

Procesori

Madhësia e ekranit