SKU: M001278 Kategori: , Brand:

Monitor OMEN X 25 Gaming Display 24.5 inch Full HD

349.99Shiko PDF
Share it:

A jeni gati p?r konkurrenc? t? v?rtet???Ekrani i loj?rave OMEN X 25f 240 Hz me Sync Adaptive ?sht? krijuar posa??risht p?r sportet elektronike, me specifika q? ju japin nj? avantazh pothuajse t? padrejt?.?Nj? rit?m rifreskimi i shpejt? 240 Hz[1] dhe nj? koh? p?rgjigjeje prej 1 ms[1] n?nkuptojn? se l?vizja juaj deri n? maj? sapo u b? shum? m? e leht?.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli: OMEN X 25 Gaming Display
Screen size: 24.5"/ 62.23cm
Screen resolution: Full HD (1920 x 1080 ) 16:9 3 ms/ 240Hz
Connect: 2x Usb,HDMI, Display Port
Color: Black
Garancion: Nga Prodhuesi
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor OMEN X 25 Gaming Display 24.5 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *