SKU: 8806092559745 Kategori: , Brand:

Orë e mençur Galaxy Watch 4 40mm BT Samsung

287.99Share it:

NETWORK Technologji
Rrjeti/bartësi: Infra:Bluetooth, Wi-Fi
Teknologjia e vendndodhjës
GPS,Glonass,Beidou,Galileo
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n 2.4+5GHz
NFC: Po
Versioni Bluetooth: Bluetooth v5.0
Profilet Bluetooth: A2DP,AVRCP,HFP,HSP
OS: Wear OS mundësuar nga Samsung
Ekrani: Teknologjia (Ekrani kryesor):Super AMOLED
Madhësia (Ekrani kryesor): 1.2″ (30.4mm)
Rezolucioni (Ekrani kryesor): 396 x 396
Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor): 16M
Procesori:Shpejtësia e CPU: 1.18GHz
Lloji i CPU: Dual-Core
Memorja: Madhësia e RAM (GB) 1.5
Madhësia e ROM: (GB) 16
Memoria e disponueshme: (GB)* 7.6
Mbështetja për memorien e jashtme: N/A
Sensorët: Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Light Sensor, Optical Heart Rate Sensor, Electrical heart sensor, Bioelectrical Impedance Analysis Sensor
Specifikimi fizik: Përmasat (LxGjxTh):40.4 x 39.3 x 9.8 mm
Pesha: 25.9 g
Bateri: Kapaciteti i baterisë (mAh, tipik) 247:E çmontueshme Jo
Koha tipik e përdorimit (Orët): Deri në 40 orë
Audio dhe video
Formati i luajtjes së audios: MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,AMR,AWB

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Galaxy Watch 4 40mm BT Samsung”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *