Orë e mençur Galaxy Watch 4 44mm BT Samsung

324.99Share it:

NETWORK Technology
Rrjeti/bartësi: Infra:Bluetooth, Wi-Fi
Lidhja
Teknologjia e vendndodhjes: GPS,Glonass,Beidou,Galileo
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n 2.4+5GHz
NFC: Po
Versioni Bluetooth: Bluetooth v5.0
Profilet Bluetooth: A2DP,AVRCP,HFP,HSP
OS: Wear OS mundësuar nga Samsung
Ekrani:Teknologjia (Ekrani kryesor): Super AMOLED
Madhësia (Ekrani kryesor): 1.4″ (34.6mm)
Rezolucioni (Ekrani kryesor): 450 x 450
Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor): 16M
Procesori:Shpejtësia e CPU:1.18GHz
Lloji i CPU:Dual-Core
Memorja:Madhësia e RAM (GB) 1.5
Madhësia e ROM: (GB) 16
Memoria e disponueshme: (GB)* 7.6
Mbështetja për memorien e jashtme: N/A
Sensorët Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Light Sensor, Optical Heart Rate Sensor, Electrical heart sensor, Bioelectrical Impedance Analysis Sensor
Specifikimi fizik: Përmasat (LxGjxTh):44.4 x 43.3 x 9.8 mm
Pesha: 30.3 g
Bateri: Kapaciteti i baterisë (mAh, tipik) 361:

E çmontueshme: Jo
Koha tipik e përdorimit (Orët): Deri në 40 orë
Audio dhe video
Formati i luajtjes së audios: MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,AMR,AWB

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Galaxy Watch 4 44mm BT Samsung”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *