SKU: 8806094524260 Kategori: , Brand:

Orë e mençur Galaxy Watch 5 40mm BT Samsung

324.99Share it:

Sistemi operativ: Wear OS
Ekran: 1.2″ Super AMOLED
CPU: Cortex-A55 me dy bërthama 1.18 GHz
Rezolucioni: 396 x 396 piksele
Memoria dhe e brendshme: 16 GB, 1,5 GB RAM
Përmasat: 40,4 x 39,3 x 9,8 mm
NFC, A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo
Bateria: 284 mAh
Bluetooth 5.2
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2,4 GHz

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Galaxy Watch 5 40mm BT Samsung”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *