Orë e mençur M20 meanIT

59.99Share it:

Matja e temperaturës së trupit

Ekran me prekje 1.3 ”

Madhësia e orës 46 mm

Lidhja wireless BT, vibrim, sensori G

Informimi në lidhje me thirrjet dhe mesazhet

Pedometri, matja e rrahjeve të zemrës, oksimetër i pulsit

Mbështetje multi sportive

Audio kontroll përmes Bluetooth

Kontrolli i kamerës përmes Bluetooth

Funksionim afatgjatë i një baterie të rikarikueshme Li-ion (deri në 7 ditë në përdorim dhe 15 në gatishmëri)

Byzylyk i këmbyeshëm me sistem të ndryshimit të shpejtë (gjerësia 22 mm)

Tema te ndryshme të orës (5 tema themelore + tema shtesë që mund të shkarkohen përmes aplikacionit FitCloudPro)

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur M20 meanIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *