SKU: 3858890342840 Kategori: , Brand:

Orë e mençur M33 Lady meanIT

44.99Share it:

Ekrani 1.3″ (240*240)
Njoftimi i thirrjeve dhe mesazheve
Pedometer,Matja e rrahjeve të zemrës,MultiSport,Matjet e distances,Kalorit,Monitorimi i gjumit,Alarm,Remote camera,Gjeje Oren
Një pajisje me një dizajn shumë elegant (shumë i lehtë)
IP67 i papërshkueshëm nga uji
Lidhje me valë BT, dridhje
Byzylyk i këmbyeshëm
Fytyra të këmbyeshme të orës
Bateria me jetëgjatësi (procesor ekonomik i gjeneratës së re)
Bateria 160 mAh
Aplikacioni: Glory Fit

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur M33 Lady meanIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *