SKU: 3858890342055 Kategori: , Brand:

Orë e mençur M7 meanIT

24.99Share it:

Modeli: M7

monitorë ditorë: numri i hapave, kaloritë

distanca e kaluar, koha,

cilësia e gjumit

Ekran LCD 1,44 ”

bateri e rimbushshme 90mAh

sinkronizimi me smartphone

menaxhimi i kamerës në smartphone

të përfshira byzylyk të zi dhe blu

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur M7 meanIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *