SKU: 3858890342369 Kategori: Brand:

Orë e mençur m9 Ore Smart

49.99Share it:

Funksionim afatgjatë pa e karikuar baterinë
IP 68 i papërshkueshëm nga uji
Informacion mbi mesazhet dhe thirrjet
Lidhja me një smartphone
Matja e numrit të hapave
Matja e rrahjeve të zemrës
Mbështetje për shumë sporte
Byzylyk FALAS në paketim – e kuqe shalqi

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur m9 Ore Smart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *