SKU: 3858890342192 Kategori: , , Brand:

Orë e mençur MX SPORT MeanIT

49.99Share it:

Ekrani 1.22 ” me prekje (Touch)
Bateria ultra e qëndrueshme
Koha e shërbimit deri në 5 ditë
Koha e gatishmërisë deri në 30 ditë
Të dhëna të hollësishme për disa sporte:
Vrapim, futboll, basketboll, not, ngjitje, çiklizëm, pingpong, badminton.
Matja e rrahjeve të zemrës, presionit të gjakut * (* të dhënat nuk mund të përdoren për qëllime mjekësore!)
IP68 rezistent nga uji
Njoftimet e thirrjeve dhe mesazheve
Pedometri, ekrani i parashikimit te motit, monitorimi i gjumit
Alarm, kronometër, kohëmatës, Funksioni Anti-humbjes
Kontrolli i kamerës dhe skedarët audio në smartphone
Rrip i ndryshueshëm
Dizajn elegant

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur MX SPORT MeanIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *