SKU: AC002741 Kategori: Brand:

Orë e Mençur SW-74 Smart watch Canyon

59.99Share it:

Orë inteligjente CANYON Wildberry SW-74, ekran me prekje të plotë TFT 1,3 inç, trup plastik zink, i papërshkueshëm nga uji IP67, modalitet shumë sportiv, pajtueshmëri me iOS dhe android, trup blu me rrip silikoni blu, Host: 43379mm, Rrip: 230x20mm, 45g.
Orë inteligjente Wildberry.


Kjo orë inteligjente elegante dhe e lehtë është një mjet i përsosur për t’ju mbështetur në udhëtimin tuaj të shëndetit. Kutia dhe rripi i saj janë krijuar në ngjyra të buta pastel, që të kujtojnë manaferrat e egra të pyllit, një përbërës i shëndetshëm dhe i shijshëm që përdoret në shumë pjata. Numëroni numrin e hapave që bëni çdo ditë, gjurmoni arritjet tuaja sportive, kontrolloni rrahjet e zemrës dhe ndërroni me lehtësi pjesët muzikore gjatë stërvitjeve tuaja. Përveç gjurmimit të aktivitetit fizik, kjo orë do t’ju ndihmojë të merrni parashikimet e motit dhe madje të bëni fotografi me telekomandën e kamerës. Dizajni diskret dhe i gjithanshëm i kësaj ore përshtatet lehtësisht me çdo veshje, qoftë ajo sportive, rastësore apo zyrtare. Fytyrat e ndryshueshme të orës do t’ju ndihmojnë të shprehni shijen tuaj.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Canyon
Model Name SW-74
Screen Size 1.30 Inches
Special Feature Full touch screen - Durable metal watch case - Tempered glass - IP67 waterproof (short-term immersion in water for up to 1m deep) - Touch control button - Compatibility with iOS 10.0+ and Android 5.0+ - Weather information - Optimization for the most popular sports - Remote camera control - Music control - USB charger - Up to 20 days of active work
Compatible Devices Smartphone
Item Weight 45 Grams
Standing screen display size 1.30 Inches
Operating System   Android, iOS
Display Technology : LCD
Display Touchscreen Multi-touch
Protection From Enviromental Effects Waterproof
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Orë e Mençur SW-74 Smart watch Canyon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *