SKU: AC002281 Kategori: Brand:

Orë e mençur Vivax life pro

59.99Shiko PDF
Share it:

Orë inteligjente me një ekran me prekje 1.4″.

Temperatura e trupit, rrahjet e zemrës, monitorimi i gjumit dhe i frymëmarrjes dhe modaliteti sportiv.

Rripi i gomës siguron rregullim dhe rehati të përsosur në dorën tuaj.

Qëndroni të përditësuar, me njoftimet nga telefoni juaj celular – telefonatat dhe mesazhet.

Life FIT lidhet me telefonin tuaj inteligjent nëpërmjet lidhjes Bluetooth dhe aplikacionit HitFit Pro të instaluar në smartphone tuaj.

Certifikata IP 68 ju garanton përdorim të sigurt dhe të besueshëm të orës në të gjitha kushtet e motit dhe aktivitetet sportive.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Orë e mençur Vivax life pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *