Orë e mençur Ace 3 Blue Green

Disponueshmëria: Produkt me porosi

84.99


Produkt me porosi


Share it:

Ace 3, Blue + Green Për fëmijët 6+.

Të rehatshme dhe të sigurta.
Fitbit Ace 3 u krijua për veprim të gjallë me një rrip të rehatshëm silikoni dhe një shtrëngim të sigurt e të rregullueshëm.
Jetëgjatësia e baterisë 8 ditë.
Gjurmimi i gjumit.
Sfidat familjare.
Kohëmatës dhe kronometër Fytyra te ndryshme.
Aktivitet gjithëditor.
Rezistent nga uji deri në 50 m.
Përkujtues lëvizjesh.
Alarmet dhe përkujtuesit e gjumit.
Njoftimet e thirrjeve (në smartphone).
Byzylykë dhe aksesorë. Nëpërmjet PARENT VIEW, prindërit mund të shohin lehtësisht aktivitetin e fëmijëve të tyre dhe të miratojnë lidhjet e tyre.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Ace 3 Blue Green”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *