Orë e mençur Fitbit Inspire 3 Lilac Bliss Black

Disponueshmëria: Produkt me porosi

109.99


Produkt me porosi


Share it:

Më shumë lëvizje.
Më pak stres.
Gjithçka që duhet të bëni është ta vendosni.
Bëni atë që ju pëlqen dhe ndiheni më së miri me Inspire 3 që ju ndihmon të qëndroni mbi stresin, në formë dhe në rrugën e duhur me gjumin tuaj.
Gjurmo parametrat e shëndetit si temperatura e lëkurës dhe oksigjeni në gjak, plus merr rezultate ditore që tregojnë se sa fort mund të ushtrohesh sot ose sa mirë po e menaxhon stresin.

Karakteristika të tjera:

  • jetëgjatësia e baterisë deri në 10 ditë,
  • zona aktive në minuta, rrahjet e zemrës 24/7,
  • 20 mënyra ushtrimesh,
  • monitorim i aktivitetit gjatë gjithë ditës,
  • përkujtues lëvizjesh,
  • matje e ritmit dhe distancës përmes GPS në telefon,
  • vëmendje,
  • monitorim i gjumit,
  • telefonatë njoftime dhe mesazhe…
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Fitbit Inspire 3 Lilac Bliss Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *