Orë e mençur Fitbit Inspire 3 Midnight Zen Black

Disponueshmëria: Produkt me porosi

109.99


Produkt me porosi


Share it:

Më shumë lëvizje. Më pak stres. Gjithçka që duhet të bëni është ta vendosni. Bëni atë që ju pëlqen dhe ndiheni më së miri me Inspire 3 që ju ndihmon të tejkaloni stresin, në formë dhe në rrugën e duhur me gjumin tuaj. Gjurmo parametrat e shëndetit si temperatura e lëkurës dhe oksigjeni në gjak, plus merr rezultate ditore që tregojnë se sa fort mund të ushtrohesh sot ose sa mirë po e menaxhon stresin.

Karakteristika të tjera: jetëgjatësia e baterisë deri në 10 ditë, zona aktive në minuta, rrahjet e zemrës 24/7, 20 mënyra ushtrimesh, monitorim i aktivitetit gjatë gjithë ditës, përkujtues lëvizjesh, matje e ritmit dhe distancës përmes GPS në telefon, vëmendje, monitorim i gjumit, telefonatë njoftime dhe mesazhe…

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Fitbit Inspire 3 Midnight Zen Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *