Orë e mençur Fitbit Versa 4 Black Graphite

Disponueshmëria: Produkt me porosi

259.99


Produkt me porosi


Share it:

Fitbit Versa 4 Black/Graphite

Merrni rezultate më të mira nga rutina juaj e stërvitjes me versionin krejt të ri Versa 4 + Premium.
Zbuloni kur jeni gati për një sfidë ose keni nevojë për një ditë rikuperimi me rezultatin tuaj të personalizuar të gatishmërisë ditore.
Ndiqni më shumë se kurrë stërvitje direkt nga kyçi juaj me mbi 40 mënyra stërvitjeje.
Zgjidhni nga mënyrat e stërvitjes si trajnimi i forcës, HIIT, vrapimi, kajaku dhe më shumë për të parë statistikat kryesore në kohë reale—duke përfshirë zonat aktive minutash që tregojnë nivelet e intensitetit të synuar.
Bëjini të gjitha me një orë inteligjente të hollë dhe të lehtë, të krijuar për rehati gjatë stërvitjes, gjumit dhe më shumë.
Plus, mos humbisni kurrë një mesazh dhe njoftim të vetëm në kyçin tuaj. Jetëgjatësia e baterisë mbi 6 ditë.

Karakteristika të tjera:
GPS i integruar, i papërshkueshëm nga uji deri në 50 m,
monitorim i rrahjeve të zemrës 24/7,
harta e intensitetit të ushtrimeve (në aplikacion),
gjurmimi i aktivitetit gjatë gjithë ditës, asistent zanor,
pagesa Fitbit, fazat dhe rezultatet e gjumit,
rikujtues të personalizuar,
inteligjente rezultati i zgjimit,
vetëdijes,
menaxhimit të stresit…

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Fitbit Versa 4 Black Graphite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *