Orë e mençur Luxe Soft Gold White Luxe

Disponueshmëria: Produkt me porosi

149.99


Produkt me porosi


Share it:

Luxe,Soft Gold/White Luxe është gjurmuesi i parë Fitbit me një ekran me ngjyra.

Ekrani i gjallë me ngjyra AMOLED i jep statistikave dhe pamjeve të orës suaj efektin shtesë që nevojitet për t’u dalluar.

Ekrani rregullohet automatikisht që të jetë mjaft i ndritshëm për të gjitha aktivitetet në natyrë dhe është i rehatshëm për t’u parë gjatë natës. Është 2 herë më i lehtë se Charge 4 dhe 20% më i hollë se Charge 4 dhe Inspire 2.

Karakteristikat: Speedometër, sensor pulsi optik Pure Pulse, ekran me prekje me ngjyra AMOLED, GPS i lidhur, kornizë çelik inox, byzylyk silikoni, rezistent nga uji deri në 50 m.

Karakteristikat themelore të shëndetit, fitnesit dhe gjumit. 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Luxe Soft Gold White Luxe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *