Orë e mençur Sense 2 Lunar White Platinum

Disponueshmëria: Produkt me porosi

259.99


Produkt me porosi


Share it:

Sense 2 Lunar White/Platinum

Gjurmuesi më i avancuar i Fitbit ndonjëherë, me një dizajn më të hollë dhe më të lehtë dhe një sensor të ri për të gjurmuar nivelet e stresit tuaj 24/7.
Menaxhoni stresin, flini më mirë dhe jetoni më shëndetshëm.
Përvoja e gjumit – fazat e gjumit dhe rezultati i gjumit, zgjimi inteligjent, modaliteti i gjumit.

Stresi – monitorimi gjatë gjithë ditës i përgjigjes së trupit, regjistrimi i humorit, aplikimi EDA Scan.

Matja e shëndetit + shëndeti i zemrës – Aplikacioni Fitbit ECG, monitorim 24/7 i rrahjeve të zemrës me PurePulse, njoftime të rrahjeve të larta dhe të ulëta të zemrës, ngopje me oksigjen (SpO2).

Fitnes / aktivitet: gjurmimi i aktivitetit gjatë gjithë ditës, minutat e zonës aktive, GPS i integruar, harta e intensitetit të ushtrimeve, mbi 40 mënyra ushtrimesh, i papërshkueshëm nga uji.

Merr njoftime, asistent zanor i integruar, aplikacioni Find My Phone, modaliteti i ekranit gjithmonë aktiv, modaliteti Mos shqetëso, funksionon në Android dhe iPhone. Karikim i shpejtë, faqe të ndryshme ore. Jetëgjatësia e baterisë 6+ ditë.”

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Sense 2 Lunar White Platinum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *