Orë e mençur Sense 2 Shadow Grey Graphite

Disponueshmëria: Produkt me porosi

339.99


Produkt me porosi


Share it:

Sense 2 Shadow Grey/Graphite
Gjurmuesi më i avancuar i Fitbit ndonjëherë, me një dizajn më të hollë dhe më të lehtë dhe një sensor të ri për të gjurmuar nivelet e stresit tuaj 24/7. Menaxhoni stresin, flini më mirë dhe jetoni më shëndetshëm. Përvoja e gjumit – fazat e gjumit dhe rezultati i gjumit, zgjimi inteligjent, modaliteti i gjumit. Stresi – monitorimi gjatë gjithë ditës i përgjigjes së trupit, regjistrimi i humorit, aplikimi EDA Scan. Matja e shëndetit + shëndeti i zemrës – Aplikacioni Fitbit ECG, monitorim 24/7 i rrahjeve të zemrës me PurePulse, njoftime të rrahjeve të larta dhe të ulëta të zemrës, ngopje me oksigjen (SpO2). Fitnes / aktivitet: gjurmimi i aktivitetit gjatë gjithë ditës, minutat e zonës aktive, GPS i integruar, harta e intensitetit të ushtrimeve, mbi 40 mënyra ushtrimesh, i papërshkueshëm nga uji.
Merr njoftime, asistent zanor i integruar, aplikacioni Find My Phone, modaliteti i ekranit gjithmonë aktiv, modaliteti Mos shqetëso, funksionon në Android dhe iPhone. Karikim i shpejtë, faqe të ndryshme ore. Jetëgjatësia e baterisë 6+ ditë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Sense 2 Shadow Grey Graphite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *