Orë e mençur Versa 3 Midnight Soft Gold

Disponueshmëria: Produkt me porosi

239.99


Produkt me porosi


Share it:

Versa 3 Midnight Soft Gold Orë inteligjente + GPS që vendos motivimin në dore.

Motivimi, frymëzimi, personalizimi:
GPS i integruar – lini telefonin tuaj në shtëpi dhe gjurmoni ritmin dhe distancën gjatë vrapimit,
vozitjes dhe më shumë me GPS të integruar,
më pas shikoni hartën e intensitetit të stërvitjes në aplikacionin Fitbit: Rrahjet e zemrës 24/7- maksimizoni stërvitjen me zonat e rrahjeve të zemrës,
monitoroni fazat e gjumit dhe vlerësoni më mirë djegien e kalorive me PurePulse 2.0,
teknologjinë e përmirësuar të rrahjeve të zemrës nga Fitbit.

Zonat aktive në minuta – përdorni rrahjet e zemrës suaj në pushim për të matur përpjekjet tuaja të stërvitjes dhe për t’ju dhënë një tingull kur rritni intensitetin për të përfituar sa më shumë nga stërvitja juaj
Ndjekja e gjumit dhe rezultatet e gjumit -Monitoroni kohën tuaj në gjumë të lehtë,të thellë dhe REM,
më pas merrni një rezultat gjumi për të kuptuar më mirë cilësinë e gjumit tuaj çdo natë.

Jetëgjatësia e baterisë 6+ ditë me karikim të shpejtë. Rripat e madhësive S dhe L të përfshira.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Versa 3 Midnight Soft Gold”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *