Orë e mençur Versa 3 Pink Clay/Soft Gold

Disponueshmëria: Produkt me porosi

239.99


Produkt me porosi


Share it:

Versa 3 Pink Clay/Soft Gold Orë inteligjente + GPS që vendos motivimin në dore.

Motivimi,
frymëzimi,
personalizimi: GPS i integruar – lini telefonin tuaj në shtëpi dhe gjurmoni ritmin dhe distancën gjatë vrapimit, vozitjes dhe më shumë me GPS të integruar, më pas shikoni hartën e intensitetit të stërvitjes në aplikacionin Fitbit; Rrahjet e zemrës 24/7- maksimizoni stërvitjen me zonat e rrahjeve të zemrës, monitoroni fazat e gjumit dhe vlerësoni më mirë djegien e kalorive me PurePulse 2.0, teknologjinë e përmirësuar të rrahjeve të zemrës nga Fitbit

Zonat aktive në minuta – përdorni rrahjet e zemrës suaj në pushim për të matur përpjekjet tuaja të stërvitjes dhe për t’ju dhënë një tingull kur rritni intensitetin për të përfituar sa më shumë nga stërvitja juaj; Ndjekja e gjumit dhe rezultatet e gjumit – Monitoroni kohën tuaj në gjumë të lehtë, të thellë dhe REM, më pas merrni një rezultat gjumi për të kuptuar më mirë cilësinë e gjumit tuaj çdo natë. Jetëgjatësia e baterisë 6+ ditë me karikim të shpejtë. Rripat e madhësive S dhe L të përfshira.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Versa 3 Pink Clay/Soft Gold”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *