Orë e mençur Versa 2 Peach

Disponueshmëria: Produkt me porosi

164.99


Produkt me porosi


Share it:

Versa 2 Peach – një orë inteligjente për gjurmimin e aktiviteteve gjatë gjithë ditës.

Vjen me veçori inovative:
përgjigje zanore ndaj mesazheve (vetëm për Android),
Spotify,
rezultatet e cilësisë së gjumit brenda aplikacionit,
pagesë e sigurt me FitbitPay,
plus një ekran gjithmonë aktiv.

Monitorim 24/7 i rrahjeve të zemrës, ruajtja dhe riprodhimi i 300+ këngëve. Shkarkoni qindra aplikacione për fitnes, financa, sporte dhe argëtim.
Merrni njoftime për telefonatat, mesazhet, kalendarin, ngjarjet dhe aplikacionet.
Jetëgjatësia e baterisë 5+ ditë, i papërshkueshëm nga uji deri në 50 m.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë e mençur Versa 2 Peach”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *