SKU: 3858890342550 Kategori: , Brand:

Orë me alram A1 meanIT

14.99Share it:

Orë dhe alarm
Mat Temperaturen dhe lagështinë e ajrit
Alarmi mund të vendoset për tërë javën ose veçanërisht për kohën e veçantë të fundjavës
Dritë blu e  lehtë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë me alram A1 meanIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *