SKU: N/A Kategori: , Brand:

Orë,Alarm,Radio, Bluetooth, meaniIT B4

44.99Share it:

meanIT / ALARM RADIO Ore
Altoparlant blueTooTh B4
Altoparlant aktiv 5W me efekt basi
Ora me zile dhe alarm
Bateri e karikueshme e integruar 2.000 mAh
Slot USB
Vende për kartën Micro SD
Lidhu me telefonat inteligjentë me një lidhje Bluetooth
Radio FM dhe ekran LCD
Audio hyrje 3.5mm jack

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë,Alarm,Radio, Bluetooth, meaniIT B4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *