SKU: AC002320 Kategori: , Brand:

Pastë Termike PRO K Cooler Accessories Thermal Compound Arctic MX-4 2019 45g

19.99Shiko PDF
Share it:
  • CILËSIA E DËSHMUAR MIRË: Dizajni i paketimeve tona të pastës termike ka ndryshuar disa herë, formula e përbërjes ka mbetur e pandryshuar, kështu që pastat tona MX kanë qëndruar për cilësi të lartë
  • PERFORMANCË SHKELQYER: Pasta termike ARCTIC MX-4 është bërë nga mikrogrimca karboni, duke garantuar përçueshmëri termike jashtëzakonisht të lartë. Kjo siguron që nxehtësia nga CPU/GPU të shpërndahet shpejt dhe me efikasitet
  • APLIKIMI I SIGURT: MX-4 është pa metal dhe jo elektrik përçues që eliminon çdo rrezik për shkaktimin e qarkut të shkurtër, duke shtuar më shumë mbrojtje për kartat CPU dhe VGA
  • 100% ORIGJINAL PËRMES KONTROLLI TË AUTENTITETIT: Nëpërmjet Kontrollit tonë të Autenticitetit, është e mundur të verifikohet vërtetësia e çdo produkti të vetëm
  • LEHTË PËR TË APLIKUAR: Me një qëndrueshmëri ideale, MX-4 është shumë i lehtë për t’u përdorur, edhe për fillestarët
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Density 5 g/cc
RoHS Compliant Yes
Product color Blue White
Thermal conductivity 8.5 W/m K
Viscosity 870
Not conductive Yes
Not capacitive Yes
Number 1
Essential ingredients Carbon
Weight 45g
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pastë Termike PRO K Cooler Accessories Thermal Compound Arctic MX-4 2019 45g”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *