SKU: N/A Kategori: , Brand:

PC- Case Be Quiet Silent Base 601 mit Fenster – orange

Disponueshmëria: S’ka stok

234.51


S’ka stok


Share it:
 • Rreth këtij artikulli
  Hyrjet për reduktimin e zhurmës ofrojnë rrjedhje të shkëlqyer ajri me zhurmë minimale.
  Dyshekë izolimi tepër të trashë prej 10 mm në pjesën e përparme dhe në kapak si dhe në anët.
  Dy tifozë Pure Wings 2 të parainstaluar 140 mm.
  Kontrolli i ventilatorit me 3 nivele kontrollon deri në 3 tifozë.
  Konceptimi i produktit, dizajni dhe kontrolli i cilësisë në Gjermani.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: