SKU: N/A Kategori: , Brand:

PC- Case Chieftec BM-25B-OP

Disponueshmëria: S’ka stok

129.29


S’ka stok


Share it:

Seria Chieftec CLASSIC sjell jetë të re në cilësinë e provuar dhe suksesin dhjetëvjeçar të Serisë UNI me një dizajn të rifreskuar të panelit të përparmë nga jashtë, ndërsa përmirëson cilësinë dhe veçoritë nga brenda.

E ndërtuar nga SECC e fortë 0,7 mm dhe duke përfshirë komplete instalimi të makinës pa mjete, seria CLASSIC është e përkryer për ndërtuesit e sistemeve që vlerësojnë cilësinë e vërtetë dhe dizajnin e përjetshëm.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: