SKU: N/A Kategori: , Brand:

PC- Case Fractal Design Define Nano S Window

Disponueshmëria: S’ka stok

119.41


S’ka stok


Share it:

Një kuti ITX që përmban përputhshmëri me komponentë të nivelit të lartë, me përmasa të plota, zbutje superiore të zërit dhe një plan urbanistik të ngjashëm me ATX

Projektuar për llogaritje të heshtura me zbutjen e zërit dhe teknologjinë ModuVent™
Dizajn i përshtatshëm për përdoruesit me menaxhim superior të kabllove dhe hapësirë për komponentë me madhësi të plotë
Opsione fleksibël të ruajtjes me hapësirë deri në katër disqe

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: