SKU: AC003129 Kategori: , Brand:

PC CASE LC-714W-ON “Gacrux_XV” Midi ATX Case, White

69.99Shiko PDF
Share it:

Përjetoni kutinë e lojërave 714W nga LC-Power! Gacrux_X ju ofron shumë veçori dhe një larmi të madhe konfigurimesh të sistemit për sistemet ATX, Micro ATX dhe Mini ITX!

 • 1x USB-A (3.2 gjeneral 1×1)
  2x USB-A (2.0)
  Audio HD
  Panel anësor i xhamit të temperuar
  Paneli i përparmë i dizajnit
  çmontimi i lehtë i filtrave të pluhurit
  Raft HDD i lëvizshëm
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Sharkoon
Motherboard compatability ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Case type Midi Tower
Colour Black
Material Metal tempered glass plastic
Product Dimensions 469 x 215 x 437 mm
Weight 7.37 Kg
Ports ‎ Case fans Included in delivery: 0 Mounting options: 9 Front: 3x 120 or 2x 140 mm Top: 3x 120 or 2x 140 mm Inside: 2x 120 mm Back: 1x 120/ mm Audio port HD Audio USB-C (Gen. 3.2 1x1) - USB-A (Gen. 3.2 1x1) 1 USB-A (2.0) 2
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PC CASE LC-714W-ON “Gacrux_XV” Midi ATX Case, White”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *