SKU: AC003130 Kategori: , Brand:

PC CASE LC-800B-ON, “Interlayer_X””, Midi-ATX Case, Black

69.99Shiko PDF
Share it:

Përjetoni kutinë e lojërave 800B nga LC-Power! Interlayer X ju ofron shumë veçori dhe një larmi të madhe konfigurimesh të sistemit për sistemet ATX, Micro ATX dhe Mini ITX!

 • 1x USB 3.0 – lloji C
  1x USB 3.0
  2x USB 2.0
  Audio HD
  Ana dhe paneli i përparmë i xhamit të temperuar
  Dizajni i panelit të përparmë RGB me dy filma dizajni të ndryshueshëm
  Ngjyrat e rregullueshme nëpërmjet butonit RGB në panelin I/O ose nëpërmjet softuerit RGB të panelit kryesor

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand LC POWER
Motherboard compatability ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Case type Midi Tower
Colour Black
Material Metal tempered glass plastic
Product Dimensions ‎ 485 x 205 x 435 mm
Weight 6.52 Kg
Ports ‎ Case fans Included in delivery: 0 Mounting options: 9 Front: 3x 120 mm Top: 2x 120/140 mm Inside: 3x 120 mm Back: 1x 120/ mm Audio port HD Audio USB 3.0 port - Type C 1 USB 3.0 port 1 USB 2.0 port 2
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PC CASE LC-800B-ON, “Interlayer_X””, Midi-ATX Case, Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *