SKU: AC003133 Kategori: , Brand:

PC CASE “LC-804B-ON “”Obsession X”” Midi-ATX Case, Black

74.99Shiko PDF
Share it:

Përjetoni Case-in e lojërave 804B nga LC-Power! Obsession_X ju ofron shumë veçori dhe një larmi të madhe konfigurimesh të sistemit për sistemet ATX, Micro ATX dhe Mini ITX!

1x USB-C (3.2 gjeneral 1×1)
2x USB-A (3.2 gjeneral 1×1)
Audio HD
Panel anësor i xhamit të temperuar
Përfshirë. 4x tifozë ARGB (3x 140 mm (para) + 1x 120 mm (ana e pasme))
Përfshirë. dy fole vertikale PCI
Përfshirë. Mbajtës GPU
Rregullimi i ngjyrave nëpërmjet butonit RGB në panelin I/O ose nëpërmjet softuerit RGB të panelit kryesor

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand LC POWER
Motherboard compatability ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Case type Midi Tower
Colour Black
Material Metal tempered glass plastic
Product Dimensions ‎ 487 x 200 x 470 mm
Weight 6.84 Kg
PCI slots horizontal - total/screwable: 7/0 vertical - total/screwable: 2/2
Ports Case fans Included in delivery: 4 Mounting options: 12 Front: 3x 120/140 mm Top: 3x 120/140 mm Inside: 5x 120 mm Back: 1x 120 mm Audio port HD Audio USB-C (Gen. 3.2 1x1) 1 USB-A (Gen. 3.2 1x1) 2 USB-A (2.0)
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PC CASE “LC-804B-ON “”Obsession X”” Midi-ATX Case, Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *